Biuro księgowe A’Vista

Calculator and diagramO nas

Już od 1998 roku świadczymy profesjonalne usługi księgowe, obsługując w tej dziedzinie dolnośląskie firmy, m.in. z Wrocławia i okolic. Pracujemy dla małych i średnich firm z sektora handlu, usług i produkcji. Specjalizujemy się w pełnej i uproszczonej księgowości oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Prowadzimy audyt podatkowy przedsiębiorstw, księgi przychodów i rozchodów, sporządzamy sprawozdania finansowe, a także świadczymy szereg innych usług z zakresu rachunkowości.

Właścicielem biura księgowego A’Vista jest mgr inż. Irena Kamińska, posiadająca świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów nr 10581/98.

Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowe, zgodnie z warunkami umowy.

Biuro jest tworzone przez zespół wykwalifikowanych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Naszą najcenniejszą wizytówką jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają biuro rachunkowe A’Vista, jako firmę godną zaufania.

Jesteśmy pewni, że decydując się na skorzystanie z naszych usług księgowych, nie będą Państwo żałować. Podczas gdy my zajmiemy się księgami i rachunkami firmy, Państwo uzyskają więcej czasu wolnego, który w dzisiejszych czasach jest bardzo cenną wartością.

Zapraszamy do współpracy!